:: MATERSKÁ ŠKOLA

MDD Slniečko

V Materskej škole Slniečko v Zliechove sme oslavu Dňa detí naplánovali o niečo skôr, pretože prognózy počasia na nasledujúce dni neboli priaznivé. A oplatilo sa.
Mali sme krásny slnečný deň ako na objednávku. Zostávalo už len na nás, aby deti strávili príjemné a neopakovateľné chvíle.
Najskôr nám hasiči z Hasičského a záchranného zboru z Dubnice nad Váhom ukázali hasičskú a záchrannú techniku, ktorú si deti mohli aj vyskúšať . Najviac sa im páčilo polievanie hasičskou hadicou.

Potom, len čo hasiči odišli, vybrali sme sa na vychádzku. Prišli sme k chalúpke, kde boli navešané perníky. Deti prekvapene pozerali, keď spoza chalúpky vyšla ježibabka. Vôbec sa jej nebáli, veď to bola kamarátka ježibabka, o ktorej vedia aj básničku. Ježibaba im rozdala perníčky a ešte sa s nimi aj vyfotografovala.
Keď sme sa vrátili na školský dvor súťažili sme v rôznych disciplínach: v behu na 20m, hádzaní na cieľ, skákaní, v sadení zemiakov – deti vhadzovali loptičky do krúžkov, ale najviac sa im páčili preteky na bicykloch a kolobežkách. Každé dieťa bolo víťazom, lebo dostalo medailu, diplom a loptu ako darček.

Deťom žiarili oči od nadšenia a radosti, to bola naša najväčšia odmena. Zároveň ďakujeme členkám klubu Jednota v Zliechove za pomoc pri podujatí.

MDD - Deň detí MDD - Deň detí MDD - Deň detí MDD - Deň detí MDD - Deň detí MDD - Deň detí MDD - Deň detí MDD - Deň detí MDD - Deň detí MDD - Deň detí MDD - Deň detí MDD - Deň detí MDD - Deň detí MDD - Deň detí MDD - Deň detí MDD - Deň detí MDD - Deň detí